Black Blood Tour: Christ Agony & Stillborn

Black Blood Tour: Christ Agony i Stillborn na wspólnej trasie w marcu!
Ready to Rock i Left Hand Sounds zapraszają na trasę dwóch potężnych przedstawicieli polskiego Metalu! W dniach 18-26.03. na koncertach w całej Polsce pojawią się Christ Agony i Stillborn.
Daty koncertów:
18.03. – Warszawa, VooDoo + Morthus
19.03. – Chorzów, Red&Black + Ragehammer
20.03. – Częstochowa, Galeria Teatr From Poland + Morthus
21.03. – Wrocław, Firlej + Antiflesh
22.03. – Poznań, U Bazyla + Above Aurora
23.03. – Łódź, StereoKrogs + Hybris
24.03. – Lublin, Graffiti + Nuclear Holocaust
25.03. – Rzeszów, Vinyl + Nuclear Holocaust
26.03. – Bielsko-Biała, Rudeboy + Heretique
Bilety: 30 (przedsprzedaż)/ 40 (w dniu koncertu)
Start: 19:30

LHS_Black_Blood_Tour


Christ Agony – black metal – https://www.facebook.com/ChristAgony
Od ponad ćwierć wieku na polskiej scenie black metal! Unikalny styl kompozycji, łączący melodyjne, epickie fragmenty z agresją i hipnotycznymi riffami nie umknął uwadze zachodnich wytwórni i w pierwszej połowie lat 90. Christ Agony było jedną z niewielu grup, wraz z Vader czy raczkującym wówczas Behemoth, których płyty dostępne były w całej Europie. Najnowszym wydawnictwem Christ Agony jest Black Blood – mini-album wydany w zeszłym roku nakładem Witching Hour Productions. Ta sama wytwórnia wznowiła niedawno kultowe materiały demo: Sacronocturn i Epitaph of Christ, a w dalszej kolejności zapowiada reedycje Unholyunion i Daemoonseth Act II!


http://www.youtube.com/watch?v=JrZ5M6bwcIM


Stillborn – black/death metal – https://www.facebook.com/stillborn.pol
Osiągnęli w zeszłym roku pełnoletność i z dumą będą siać zgorszenie czcząc Czarną Krew żywej Legendy. Stillborn powraca na klubowe deski z nowym materiałem w barwach Godz Ov War Productions i jak zawsze będzie pluł jadem podczas hymnów destrukcji znanych z Testimonio de Bautismo, Los Asesinos del Sur, Esta Rebelion es Eterna, Mirrormaze czy Die inTorment 666. Stillborn to pełna brutalnych blastów jazda, suto okraszona klimatem Thrash i Black Metalu. Tylko szaleństwo!!!


Napisany przez: bart | Koncerty

Dodaj komentarz