Black Metal w Noc Kupały (Olsztyn)

AnderGrant, ul. Kołobrzeska 32
22.06.13 (sobota)
godz. 20:00
bramka: 15/25 zł
blackmetalwnockupaly
Zagrają :

ROGI, BALFOR,KHORS, NON OPUS DEI
ROGI – Doom/Noise/Ritual z Poznania. Prawdziwy „one man band”, człowiek grający na żywo JEDNOCZEŚNIE na perkusji i gitarze, na rozkręconych do granic wzmacniaczach lampowych, do tego oczywiście krzyk opętanego… Koncert w Olsztynie na zaproszenie Non Opus Dei to debiutancki występ ROGI.

www.facebook.com/cult.of.rogi

………………………………………………………………………………

Ukraiński BALFOR – wybuchowa mieszanka black i death metalu! Zespół występował do tej pory w takich krajach jak Polska, Francja, Holandia, Belgia, Czechy, Portugalia, ma za sobą występy na festiwalach Dong Open Air, Eindhoven Metal Meeting, Global East, Metal Heads Mission i w wielu innych miejscach…

http://balfor.info/content/
https://www.facebook.com/balforofficial
………………………………………………………………………………

KHORS – black metal z Ukrainy. Zespół powstał w 2004 roku, zaś w 2012 roku wydal swój piąty album i podpisał kontrakt z Candlelight Records. KHORS posiada duże doświadczenie koncertowe.

http://khors.info/en/media/video/
https://www.facebook.com/Khorsband

………………………………………………………………………………

NON OPUS DEI – black metal z Olsztyna. Zespół istnieje od 1997 roku, ma na swoim koncie kilka pełnych albumów. Podczas koncertu w Olsztynie Non Opus Dei zagra m.in. nowe utwory, będące zapowiedzią splitu z zespołem Morowe, który jeszcze tego lata ukaże się nakładem Witching Hour Productions.

www.nonopusdei.com
https://www.facebook.com/nonopusdei


Napisany przez: bart | Koncerty, Nowości

Dodaj komentarz