Chainsaw Metal Slaughter vol. XXI – ARKONA, TARAN i inni…

ARKONA (Pol) – black metal  

TARAN – black metal

T.S.M.E.D. – black metal  

BĘKART – death metal

ENSLAVEMENT – death/thrash metal

 

23.III 2013, Poznań || Klub U Bazyla, ul.(nie)św. Wojciech 28

start: 19:30, bilety: 20/25zł

 

https://www.facebook.com/events/134463230052489

http://www.lastfm.pl/event/3500929+Chainsaw+Metal+Slaughter+vol.+XXI

 

ARKONAwww.arkonahorde.pl

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych zespołów na polskiej scenie Black Metal, twórcy genialnych płyt ‘Imperium’, ‘Zeta Reticuli’ czy ‘Konstelacja Lodu’.  W 2012 powrócili na scenę w odświeżonym składzie biorąc udział w trasie z Pandemonium. Opętane teksty, hipnotyczna, surowa i niepowtarzalna muzyka. Klasyka polskiej sceny! Chaos. Ogień. Lód.

http://www.youtube.com/watch?v=DrU3u5j6jqg

http://www.youtube.com/watch?v=7JNh6omMDUg

 

TARAN

W latach 2002-2005 jedna z najmocniejszych załóg BM w naszym kraju. Surowy i bezpośredni Black Metal w hołdzie Rogatemu i klasykom sceny norweskiej. Taran powraca i miażdży!

http://www.youtube.com/watch?v=uReSKh3I4k4

 

T.S.M.E.D.http://facebook.com/tsmed666

Załoga Black Metal ze Świnoujścia. Agresywny i intensywny BM. Na ich koncie znajdziemy trzy materiały demo i wydany niedawno 3-way split z Decline i Aryman, prezentujący trochę odmienne, bardziej monumentalne oblicze zespołu.

http://www.youtube.com/watch?v=nIzszCjmxVA

 

BĘKART

Nieznana, ale nie nowa nazwa, ponieważ zespół swoją działalność zaczynał w 1996 roku, w Poznaniu. W ubiegłym roku reaktywowali się po dziesięcioletniej przerwie by grać Metal Śmierci jaki znają i kochają. W tym momencie przygotowują debiutancki, studyjny materiał, który urwie głowy fanom Grave, Entombed, Cannibal Corpse, wczesnego Six Feet Under. Death Metal w najczystszej postaci, osadzony w najlepszej szkole lat 80. i 90.

 

ENSLAVEMENT

Młoda załoga poznaniaków, powiązana personalnie z Terror Tactics czy Execution of Light. Ich death/thrash zdecydowanie udowadnia, że młode pokolenie ma dużo do zaoferowania.


Napisany przez: bart | Koncerty, Nowości

Dodaj komentarz