Covenant XV już w sobotę

Dużo było by pisania, więc po prostu przeklejam:

“Przypominamy, że już w najbliższą sobotę, 21 kwietnia w Klubie Studenckim “KWADRAT” (Kraków, ul. Skarżyńskiego 1) odbędzie się piętnasta, jubileuszowa edycja cyklicznej imprezy COVENANT. Jubileusz podwójny, ponieważ koncert jest jednocześnie imprezą z okazji XV-lecia działalności STILLBORN. Oprócz jubilatów na scenie “Kwadratu” pojawią się FURIA, BLOODTHIRST, INFIDEL, INFATUATION OF DEATH, EMBRIONAL, DEVIATION, ULCER UTERUS, FORMIS, EXMORTUM i CIEŃ.

Skoro świętujemy, organizatorzy postarali się też o garść atrakcji, zatem:

– wśród 50 pierwszych przybyłych na koncert osób rozlosujemy płyty z muzą metalową ufundowane przez występujące na festiwalu zespoły. Fantów jest sporo, więc szanse na “souveniry” niemałe, pod warunkiem, że zameldujecie się w klubie od 13:00. kto pierwszy – ten lepszy.

– koncert będzie rejestrowany na potrzeby późniejszych wydawnictw video, można więc w przyszłości załapać się na czyjeś DVD.

– bilety w cenie przedsprzedaży tj. 30 zł będę do kupienia w dniu koncertu, przy wejściu aż do 14:00. Później windujemy cenę do 40 zł.

– ze względu na to, że zapowiada się dziesięciogodzinny maraton metalowy można wnosić na teren imprezy własny suchy prowiant (tj. kanapki).

– w czasie koncertu będą funkcjonować stoiska płytowe Mad Lion Records, Gruft Production, Let-The-World-Burn.org oraz Mythrone Promotion, na których masa muzyki i merchu w rozsądnych cenach.

Zapraszamy! Better Undead Than Alive!!!”


Napisany przez: Ef | Nowości

Dodaj komentarz