Kolejny split Slav

Bodaj trzeci w tym roku. Tym razem wraz z reaktywowanym  Aragon. Na splicie znajdzie się 9 utworów z czego Slav wziął dla siebie 5. Z ciekawostek – będzie można posłuchać Outbreak of Evil” (Sodom – jakby kto nie wiedział) w wykonaniu Aragon. Split ma tytuł „Dark Bloody Massacre” i tyle w tym momencie mi wiadomo.


Napisany przez: Ef | Nowości

5 komentarzy

 1. ev
  06 Gru 2012, 2:32 pm

  Poczytałem sobie teksty tego Slava, dawno nie czułem się tak zażenowany. Pisał je kompletny tępak, którego chyba matka wysyłała na siłę do kościoła, a ojciec milicjant bił. Zastanawia mnie, kto wydaje ten syf…

 2. bc
  11 Gru 2012, 7:02 pm

  wszystko ok i szczerze, a syf to masz w głowie zamiast mózgu, globalny analfabeto, przetłumacz se na angileski to będziesz miał pięknie bo polski język ci obcy widocznie.

  • ev
   11 Gru 2012, 11:57 pm

   Cóż, jeśli tekst taki jak:
   „czarni szmaciarze”

   Czarny frajer zniewolony
   chce uczyć młodych siłą,
   przemocą werbalną i niewerbalną

   nożyce w ręku jego
   sięgają dziecka włosów
   czy jesteś bucu dumny? – szczęsliwy? – wygrany?
   nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee – straciłeś wszytko!!!!!!!!!!!!!!

   jest dla ciebie inteligentnym tekstem, to raczej ty masz syf w mózgzu. Zresztą, nie zdziwię się, jeśli rozmawiam z twórcą tego gówna, bo nikt o ilorazie inteligencji przekraczającym średnią nie podniecałby się tego typu gimnazjalnym bełkotem.

 3. bc
  12 Gru 2012, 11:41 am

  no to tu masz tekst
  Furia z ost. albumu walek nr 2.;
  „Od siedmiu do sześciu
  Od sześciu do pięciu
  Od pięciu do czterech
  Od czterech do trzech
  Od trzech do dwóch
  Od dwóch do jednego
  Od jednego do nic ”

  i co autor miał na myśli?? tylko nie mów że umie tylko do siedmiu liczyć a tu się popisal bo od tyłu?? i też możesz im zarzucić, że w przdszkolu liczą do 20 hehehhe, chłopie luzuj a nie napinaj się bo ci żylką pierdolnie hehehe

  przeanalizuj teksty Siekiery i innych punkowych kultowych kapel,
  przetłumacz se inne teksty z angielskiego na polski,

  Idzie wojna – Siekiera
  „Gdy po schodach płynie sobie
  Ciepła ludzka krew
  Karzeł ciągnie zwłoki kobiet
  Lubi damską płeć
  Matko moja, spójrz przez okno
  Wszędzie śmierć i krew
  Idzie wojna, idzie wojna
  Idzie krwawa rzeź

  Tam na polu leży głowa
  Gnije szczurza pierś
  Robot gwałci krokodyla
  Małpę gryzie pies
  Już się skrada, już zabija
  Wojny wampir gdzieś
  Będzie wojna, będzie wojna
  Będzie krwawa rzeź ”

  i tu masz kultowy kawałek, no ale „…Robot gwałci krokodyla
  Małpę gryzie pies…” i tu się też możesz przywalić o co kaman, no po niemiecku by to brzmialo nie??:)

  tak jak pisalem wcześniej, do kazdego tekstu idzie sie przywalić i znajdziesz ich spokojnie setki w różnych kapelach, czasem infantylne a nawet z błędami. Są lepsze i gorsze teksty i tutaj stanę w obronie i Furii i Siekiery i innych kapel co nie boją się użyć języka polskiego w liryce wiedząc, że dla masy ladniejszy wydaje się angielski niemiecki byle nie słowiański.

  Reasumując, nie chodzi szczegolnie o te ww. kapele, lecz o wiekszość kapel szczególnie z lirykami polskimi i nie tylko z kręku metalowego, dla Angoli śmieszne się wyda każda metalowa a szczególnie grindowa kapela śpiewająca o gnijącym odbycie.

  Tak więc każdy tekst w różnej muzie może wydać się głupi i prymitywny i należy mieć do tego dystans bo jest on autorski, więc i podniecać się nie ma czym, a znaffffców internetowych napinaczy kolego znajdziesz wszędzie, bo tylko sie napinać mogą a sami nic sobą nie reprezentują.

  pozdrawiam
  bc

 4. Racibór
  22 Gru 2012, 2:40 am

  Heheheh a od kiedy to teksty sa az tak wazne? ja ich i tak nie rozumiem w takich halasach, buahaha, A tak serio to nie mam problemow z tym. Pierwszy zacytowany fragment brzmi mi punkowo. Sluchalo sie kiedys takiego syfu wiec uszy mi nie wiedna. Po dwoch dziesiecioleciach sluchania knypkow z podziemia juz niejedno w zyciu slyszalem i moja tolerancja siega obszarow koszmicznych ale jeszcze nie teczowych czy biedroniowych buehe. Po tekstach muzy nie oceniam. Poslucham tego szajsu gdzies na necie albo lepiej na zywo to ocenie

Dodaj komentarz