Koncert Khors i Moloch Letalis w Warszawie

khors-balfor

KHORS – jeden z najbardziej znanych ukraińskich przedstawicieli pogańskiego Black Metalu  obok Nokturnal Mortum,Astrofales,Dub Buk,Hate Forest,Drudkh czy Temnozor Założeni w 2004 w mieście Charków z dorobkiem pięciu pełnych albumów studyjnych i niezliczoną ilością zagranych koncertów .Obecnie kapela związana jest z wytwórnią Candlelight Records a koncert w Warszawie jest częścią letniej trasy koncertowej po Europie.
www.myspace.com/khorspagan

BALFOR – ukraińska, wybuchowa mieszanka black i death metalu! Zespół występował do tej pory w takich krajach jak Polska, Francja, Holandia, Belgia, Czechy, Portugalia, ma za sobą występy na festiwalach Dong Open Air, Eindhoven Metal Meeting, Global East, Metal Heads Mission i w wielu innych miejscach…
https://www.facebook.com/balforofficial

MOLOCH LETALIS – Black Metalowy wyziew  z Wrześni.W lutym kapela obchodziła swoje X – lecie , organizatorzy cyklicznej imprezy Psychodelic Misanthropy w swoim rodzinnym mieście.Ich ostatni materiał ‚Czeluść’ to zarazem czwarte oficjalne wydawnictwo grupy na  którym znajdują się takie numery jak dobrze znane ‚Piekielna Kurwa’ oraz ‚Korytarze Nienawiści’.Oni jeńców nie biorą!
www.myspace.com/molochletalis

FREEZING BLOOD – Nowy twór na polskiej choć w skład wchodzą osoby powiązane z takimi kapelami jak Execution Of Light,Moloch Letalis,Distres a także Ritual Lair/Trąd.Będzie to trzeci koncert od czasu powstania grupy.Muzycznie kapela obraca się w klimacie War Black Metalu z przepisowym bluźnierczym  uderzeniem i wpływem Profanatica,Blasphemy czy Bestial Summoning.Pierwsze demo kapeli już niebawem w Putrid Cult Prod. pt.’Altar Of Goat’.
www.youtube.com/watch?v=3Zs28RehS9k

MEMEMBRIS – Black/Death Metalowa kapela z Łomży istniejąca od końca lat 90tych.Na koncie trzy demówki i pokaźna ilość koncetów.Muzyka grupy to świetnie zestawienie ciężaru,melodyki i pogańskiego klimatu jaki przewija się w ich kompozycjach.Kolejnym wydawnictwem tej grupy ma być split album ze stołecznymi weternami Thrash/Black Metalu z  Empheris!
www.myspace.com/memembris

Wjazd godz.18.00
Start godz.19.00
Bilety 15zł

Zapraszamy na czarcią ucztę!

Metal Cave ,ul. Jana Olbrachta 46, Warszawa

http://www.facebook.com/events/386884708097587/


Napisany przez: bart | Koncerty, Nowości

Dodaj komentarz