Marduk i Immolation w Warszawie

Serpent Sermon Tour 2012

Pod takim sztandarem pancerna dywizja Marduk wyruszy na podbój Europy. Trasa potrwa ponad półtora miesiąca i obejmie 40 koncertów! Marduk promować będzie swój najnowszy album „Serpent Sermon” wydany w barwach Century Media. Morgan i spółka obiecują najbardziej ekstremalne koncerty jakie do tej pory dali, a pomagać im w tym będą Amerykanie z Immolation! Gość specjalny z USA, znani jako jeden z najlepszych technicznych deathmetalowych zespołów na naszym globie! Zespół będzie tuż po nagraniach nowej płyty, na którą trzeba będzie jednak jeszcze trochę poczekać. Ukaże się pod koniec roku nakładem Nuclear Blast.
Na trasie zobaczymy również młodsze i mniej znane zespoły, które wystąpią gościnnie w charakterze supportów. Będą to czeski Heaving Earth, nowozelandzki Sinate oraz francuski Forsaken World.
Zawitamy we wszystkie zakątki Europy od Wschodu do Zachodu, włączając Wyspy Brytyjskie i Bałkany. Długo oczekiwane koncerty w Skandynawii oraz krajach bałtyckich odbędą się podczas drugiej części trasy. Wieści wkrótce!


Napisany przez: bart | Koncerty, Nowości

Dodaj komentarz