Necros Christos i Grave Miasma w Poznaniu

Agencja PW Events zaprasza na jedyny w Polsce koncert tytanów Metalu Śmierci – niemieckiego NECROS CHRISTOS i brytyjskiego GRAVE MIASMA.

Powstałe w 2001 NECROS CHRISTOS zdobyło światowe uznanie i kultowy status w ciągu dwunastu lat swym unikalnym podejściem do muzyki, jak i przekładając jakość swoich występów nad ich częstotliwość. Będzie to ich pierwsza europejska trasa, na której zaprezentują obszerny set, włączając weń utwory ze wszystkich wydawnictw. Ponadto zespół specjalnie z tej okazji przygotował limitowany box-set z dawno już wyprzedanymi pozycjami dyskografii i niepublikowanymi utworami.

GRAVE MIASMA, powstałe na gruzach Goat Molestor, może dotychczas pochwalić się dwoma mocnymi EP, a już niedługo ukaże się ich oczekiwany, debiutancki album.

Koncert otworzy polska załoga BESTIAL RAIDS, znana z bezkompromisowych koncertów i poważana na całym świecie grupa hołdująca Kultowi z Ross Bay już od dekady!

 necroschristos

NECROS CHRISTOS (Ger)

GRAVE MIASMA (UK)

BESTIAL RAIDS (PL)

 

11.10. 2013

Poznań, Klub U Bazyla

godz. 19:30

 

bilety: 49zł (Ebilet, Ticketpro oraz kolekcjonerskie na pwevents.pl, Klub U Bazyla)/59zł (kolekcjonerskie w dniu koncertu)

 

http://www.darknessdamnationdeath.com/

http://www.facebook.com/darknessdamnationdeath

 

http://www.gravemiasma.co.uk/

http://www.facebook.com/gravemiasma


Napisany przez: bart | Koncerty, Nowości

Dodaj komentarz