Nowy krążek Naer Mataron

I taki coś mi przyszło z Witching Hour:

„Po wielu miesiącach oczekiwań już 6 lipca ukaże się najnowszy album greckiego NAER MATARON.
„LONG LIVE DEATH” –bo taki tytuł nosi najnowszy album greków to blisko 40 minut chaosu, zniszczenia i sonicznej uczty KU CHWALE ŚMIERCI. Album został wyprodukowany w HERTZ STUDIO, okładkę zajął się George „Grin” Prasinis natomiast cały design przygotował mentalporn.com. Płyta zostanie wydana w formie DIGI PACK oraz limitowanego do 333 sztuk, czarnego 180-gramowego vinyla z okładką typu gatefold”

I jeszcze ta weselsza część meila:

W związku z ostatnimi wydarzeniami parlamentarnymi w Grecji i informacją iż wokalista, basista i zarazem lider zespołu znany jako KAIADAS (Giorgos Germenis) został wybrany do tamtejszego parlamentu zespół postanowił odnieść się do zaistniałej sytuacji i wystosował stosowne oświadczenie które można przeczytać poniżej :

„Do wszystkich zainteresowanych,
NAER MATARON był zawsze będzie zespołem czysto blackmetalowym i co za tym idzie – równocześnie apolitycznym. Każdy członek zespołu ma prawo do własnych wyznań, poglądów i działania w zgodzie z nimi. W związku z tym ewentualna działalność polityczna któregoś z muzyków jest kwestią jego wyboru i powinna być respektowana. Próby ustawienia NAER MATARON po którejś stronie sceny politycznej są nie do zaakceptowania, a rzucający fałszywe oskarżenia muszą się liczyć z możliwością podjęcia działań prawnych. Zespół reprezentuje Black Metal, który jest ekstremalną formą muzyki, a nie polityką.
KAIADAS”.


Napisany przez: Ef | Nowości

Dodaj komentarz