Sadistic Festival w Krakowie

23 marca KDR Productions zaprasza na pierwszy festiwal organizowany w Centrum Kultury Rotunda w Krakowie przy ul. Oleandy 1. Tym razem marzec nie będzie zwiastunem nadchodzącej, ciepłej wiosny, lecz zapewni nam powiew mroźnego, norweskiegu black metalu. Wszystko za sprawą głównej gwiazdy festiwalu, którą jest norweski RAGNAROK. Zespół będzie promował swój najnowszy album „Malediction”, którego wydawnictwem zajmuje się polska Agonia Records.


Oprócz weteranów z Ragnarok usłyszymy jeden z najpotężniejszych zespołów na polskiej scenie black metalowej – MASSEMORD. Aktualnie zespół nagrywa nowy album, więc szykuje się kolejna dawka nowości. Brutalnej rzeźni, nasyconej industrialowymi wstawkami zapewni nam znany wszystkim śląski IPERYT. Kolejnym zespołem będzie nietypowa, post-black metalowa Mord’A’Stigmata. Skład również jest w trakcie nagrywania nowego albumu. Piekła od siebie niewątpliwie dorzuci Luna Ad Noctum. Zespół niedawno podpisał kontrakt na wydanie najnowszego albumu, który trafi na półki w lutym 2013 za sprawą Massacre Records. I to nie koniec nowości! Kolejnym zespołem będzie krakowski black/death metalowy projekt Mind Affliction z nierzadko pokręconymi riffami i nietypowymi wstawkami. Grupa będzie promowała swój debiutancki album „Pathetic Humanity”, który zostanie wydany w styczniu 2013 przez Metal Scrap Records. Nowości spodziewamy się również po krakowskiej depressive black metalowej formacji Cień, która w tym czasie będzie nagrywać swój pierwszy długogrający album. Zespół będzie zamiar zaprezentować najnowszy materiał. Wcześniej do prawdziwą machinę zagłady zapewni nam Wrocławski Infidel. Dodatkowo imprezę rozpoczną dwa supporty wyłonione na drodze konkursu.
Bilety można już zakupić na stronie http://www.kdr.8merch.com/. Wysyłane będą od początku stycznia.

Na imprezie obowiązuje zakaz fotografowania oraz filmowania. Osoby nie posiadające zgody zostaną wyproszone z koncertu. Po akredytację należy pisać na kdrprods@gmail.com.

Skład:

Ragnarok (Black Metal)
http://www.ragnarokhorde.com/
https://www.facebook.com/ragnarokofficial
http://www.myspace.com/ragnarok
http://www.reverbnation.com/ragnarokhorde
http://soundcloud.com/ragnarokofficial

Massemord (Black Metal)
http://www.let-the-world-burn.org/

Iperyt (Industrial Black / Death Metal)
http://www.myspace.com/iperyt
https://www.facebook.com/pages/IPERYT/224307587581333

Mord’A’Stigmata (Post-Black/Avant-garde Metal)
http://www.myspace.com/mordastigmata
https://www.facebook.com/pages/MordAStigmata/233330993440321

Luna Ad Noctum (Symphonic Black Metal)
http://www.lunaadnoctum.com/
http://www.facebook.com/pages/Luna-Ad-Noctum/150515665006191
http://www.myspace.com/lunaadnoctum

Mind Affliction (Progressive Black / Death Metal)
http://www.reverbnation.com/mindaffliction
https://www.facebook.com/Mind.Affliction

Cień (Depressive Black Metal)
http://www.myspace.com/cienband

Infidel (Black Metal)
http://www.infidel.pl/
http://www.myspace.com/chaosbloodblasphemy

Konkurs dla zespołów: z myślą o młodych kapelach, które nie mają okazji zainstnieć przygotowaliśmy specjalny konkurs. Do końca grudnia czekamy na zgłoszenia od zespołów (biografia + nagrania demo/album) na adres KDRPRODS@GMAIL.COM. Z nadesłanych zespołów wytypujemy łącznie 8 kapel, które zagrają w Krakowie dwa koncerty w lutym/marcu. Dwie najlepiej prezentujące się kapele otworzą festiwal. Zespoły TYLKO z klimatów BLACK lub DEATH – nic innego nie będzie brane pod uwagę. Zespoły zostaną wybrane przez publikę za pomocą głosowania bezpośrednio po koncertach.

Bilety:
55zł – do stycznia
69zł – od sycznia
79zł – w dniu koncertu

www.kdr.8merch.com/
www.facebook.com/kdrprods/


Napisany przez: bart | Koncerty, Nowości

Dodaj komentarz