Blaze of Perdition i Abusiveness – Towards Death Minitour

towards-death

Abusiveness i Blaze of Perdition od zawsze ramię w ramię tworzyły kolektyw, w którym od początku najważniejsze były trzy rzeczy: szczerość, duchowość i muzyka na wysokim poziomie. Dlatego też ową wieloletnią kooperację oba zespoły postanowiły uhonorować kilkoma wspólnymi koncertami, nie zwracając przy tym uwagi na konwenanse ideologiczne.

Podczas tych kilku, a ściślej – trzech koncertów:

BLAZE OF PERDITION zaprezentuje materiał zawarty na ostatnim LP „Hierophant” oraz EP „Necrosophist”. Podczas tych trzech koncertów będziecie świadkami enigmatycznego, introwertycznego rytuału, bowiem koncerty BoP to medytacji nad istotą Śmierci – jednak nie w znaczeniu wyświechtanym przez metalową scenę, to kontemplacja tarotowej trzynastki – transformującej i budującej.

ABUSIVENESS jeden ze starszych przedstawicieli sceny Pagan BM – oprócz starych utworów, ma w również przygotowane nowe kawałki, które pojawią się na nadchodzącym, czwartym albumie. Jeśli spodziewacie się miękkich, folklorystycznych przytupów rozczarujecie się na 100%, albowiem Abusiveness to prawdziwy taran będący fuzją pierwotnej deah/black metalowej agresji i charakterystycznej, dla tego zespołu, melodyki.

THUNDERWAR to świeży, stołeczny, deathmetalowy projekt, stworzony przez 4 młodych i bardzo zdeterminowanych muzyków. Inspirowani takimi klasykami gatunku, jak Morbid Angel, Dissection, Amon Amarth czy Vader, muzycy Thunderwar łączą w swoim brzmieniu charakterystykę skandynawskiej i amerykańskiej sceny. Zespół obecnie kończy pracę nad swoim debiutanckim albumem. Na warszawskim koncercie, będzie można usłyszeć kilka utworów z tej płyty.

Podążajcie ku Śmierci!

BILETY: 20/25 PLN


Napisany przez: bart | Koncerty, Nowości

Dodaj komentarz