Trasa Necrophobic w Polsce odwołana

Taki to news przyszedł, może kogoś zainteresuje:

Jeszcze kilka dni temu informowaliśmy o szczegółach COVENANT FULL OV HATE FEST II i innych koncertów z udziałem Necrophobic, Deus Mortem, Ogotay i innych. Niestety, decyzją organizatorów koncertów Necrophobic w Polsce, wszystkie planowane koncerty zostały definitywnie odwołane. Szefostwo Strych Music Promotions informuje o tym następująco:

„Z ubolewaniem informujemy o odwołaniu koncertów Necrophobic, Deus Mortem, Ogotay, Feto In Fetus, North, Infidel w dniach 09,10,11 Listopad Odwołanie nie jest decyzją żadnego z zespołów, lokalnych klubów czy promotorów w poszczególnych miastach. Zespół Necrophobic jak i inne zespoły bardzo chciały być gośćmi w tych miastach. Jednak po zbadaniu zainteresowania fanów tymi koncertami doszliśmy do wniosku, że nie będziemy mogli zapewnić muzykom nawet podstawowego minimum ze sprzedaży biletów. 

Kasa za bilety zostanie zwrócona. Warunek – zwracamy bilet w miejscu gdzie został zakupiony.


Napisany przez: Ef | Nowości

1 Komentarz

  1. Racibór
    22 Gru 2012, 2:50 am

    i to jest chore . Kiedys sie na te koncerty i inne spendy jezdzili nawet na drugi koniec polski do warszawki albo pomorze a teraz to tym wszystkim opryszczatym okularnikom pozal sie szatanie metalowcom nos sprzed kompa nie wychodzi. To co dla mnie jest po robocie chwila relaksu od napie… w robocie i od zony (buehehe, sorry Monia wiesz ze ja tak na zarty…hahah) to dla mlodej generacji jest standard i potem mamy takie odpaly jak to. Ja pier… Necrophobic nie moze znalezc widzow przeciez to jest nie do pomyslenia. Nie che narzekac ale nadeszly naprawde zle i mroczne czasy ale nie tak jak zaden oldsklowy fan metalu chcialby. i potem takie okularniki i inne efy tylko siedza na necie po plotki metalowe…Ludzie ruszcie tylki na koncetry bo nam scena umiera!!

Dodaj komentarz