XX-lecie Nomad w Opocznie

NOMAD
VOIDHANGER
THUNDERWAR
MORTHUS

 

Data: 18.10.2014

Miejsce: „Awangarda art & music club”, ul. Biernackiego 4, Opoczno

Start: 18:30

Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu koncertu)

Dodatkowe informacje:

tel. kom.: 794052906

e-mail: biuro.awangarda@o2.pl

www:  facebook.com/events/1598115587082675/

 nomad_plakat_mini

 


NOMAD – oryginalny, deathmetalowy zespół z Opoczna, posiadający w składzie m.in. gitarzystę Behemoth! Grupa ma na koncie cztery płyty długogrające, a właściwie pięć, wliczając w to wydaną własnym sumptem taśmę The Tail of Substance w 1997 roku. Od kilku lat Nomad współpracuje z białostocką wytwórnią Witching Hour Productions i aktualnie jest w trakcie realizacji kolejnego wydawnictwa. Na koncercie zespół zaprezentuje repertuar z całego przekroju działalności.

https://www.facebook.com/NomadNomadichell

VOIDHANGER powstał w 2010 roku z inicjatywy Zyklona, Warcrimera (obaj grają także w Infernal War) oraz Priesta (m.in. Medico Peste, Odraza, Massemord) w celu tworzenia piekielnej mikstury black, thrash i death metalu przesyconego negatywnymi emocjami i duchową zgnilizną. Do tej pory Voidhanger, który obecnie znajduje się pod skrzydłami Pagan Records, wydał dwa albumy i jeden mini-longplay.

https://www.facebook.com/voidhangerofficial

 

THUNDERWAR – młoda stażem, ale już doświadczona scenicznie grupa z Warszawy. Występowali przed takim tuzami jak np. Carcass, Obituary, Amon Amarth, Trauma, Betrayer. Mają na koncie MCD The Birth of Thunder z 2013 roku, na którym zaprezentowali death metal, w którym mocno słychać wpływy skandynawskiej szkoły. Aktualnie chłopaki nagrywają w Hertz studio debiutancki album.

https://www.facebook.com/thunderwarofficial

https://www.youtube.com/watch?v=GC5k77Y53B4
MORTHUS – kolejni młodzi gniewni w zestawie i kolejna bestia sceniczna. Grają death/black metal, posiadają w dyskografii demo Legacy of Astaroth (2013 r.) oraz wydane w tym roku MCD pt. The Abyss.

https://www.facebook.com/morthusband


Napisany przez: bart | Koncerty

Dodaj komentarz