Współpraca

Zespoły

Chcesz, by recenzja nagrania Twojego zespołu znalazła się na  łamach portalu blackmetal.pl ?
Jeśli uważasz, że spłodziliście naprawdę dobry materiał – prześlij nam go. Przesłuchamy, przetrawimy a efektem będzie tekst w dziale recenzji. Jeśli muzyka nam się spodoba – wystawimy dobrą ocenę. Jeśli nie… znasz konsekwencje. Pamiętaj, że wszystko robisz na własną odpowiedzialność.

Wydawnictwa Muzyczne

Podejmujemy współpracę z wydawnictwami na zasadach wzajemnych korzyści. Obejmujemy swoim patronatem albumy, zespoły, trasy koncertowe.
Szczegóły via e-mail.

Organizatorzy Koncertów

Chcesz wypromować koncert? Zapewniamy dotarcie do możliwie największej ilości osób słuchających black metalu w Polsce. Informacje na temat event’u prześlij na redakcyjną skrzynkę. Wrzuć nasze logo na plakat a damy Ci kompleksową obsługę medialną na portalu blackmetal.pl.

Recenzenci

Piszesz z polotem, fantazją, ciętym językiem, którego pozazdrościć może niejeden wyżeracz tematu? Chcesz by Twoim nazwiskiem / ksywą podpisana była recenzja na portalu, który odwiedzany jest przez setki osób obracających się w tematyce black metalowej? Wyślij nam swój tekst, przejrzymy go i jeśli rzeczywiście jest dobry, opublikujemy.

Fotografowie

Masz cyfrówkę? Lubisz ciężkie brzmienie? Poszukujemy osób, które podejmą się wykonania foto-relacji z imprez. Bilet na koncert otrzymasz od Nas.

 


Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość